środa, 29 czerwca 2022

Warsaw Drift Party

sobota, 18 czerwca 2016 - niedziela, 19 czerwca 2016
Warsaw Drift Party
Cena biletu: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/drift-masters-grand-prix/ PLN
Lokalizacja: 05-830 Nadarzyn Nadarzyn, woj.mazowieckie
Przygotujcie się na weekend niezapomnianych wrażeń z Drift Masters Grand Prix. Podczas 5. i 6. rundy sezonu 2016, tuż obok Ptak Warsaw Expo zobaczycie nie tylko drifting na najwyższym europejskim poziomie, ale i zanurzcie się w dźwiękach najlepszych klubowych hitów. O stronę sportową zadbają znakomici kierowcy z Polski i Europy, natomiast kwestie muzyczne organizatorzy przekażą w ręce samego DJ Adamusa oraz C-BooLa. Ciekawostką jest, że trasę przejazdu zaprojektował najlepszy drifter w Europie James Deane, którego oczywiście nie zabraknie podczas zawodów w Warszawie.
Opis imprezy

Przygotujcie się na weekend niezapomnianych wrażeń z Drift Masters Grand Prix. Podczas 5. i 6. rundy sezonu 2016, tuż obok Ptak Warsaw Expo zobaczycie nie tylko drifting na najwyższym europejskim poziomie, ale i zanurzcie się w dźwiękach najlepszych klubowych hitów. O stronę sportową zadbają znakomici kierowcy z Polski i Europy, natomiast kwestie muzyczne organizatorzy przekażą w ręce samego DJ Adamusa oraz C-BooLa. Ciekawostką jest, że trasę przejazdu zaprojektował najlepszy drifter w Europie James Deane, którego oczywiście nie zabraknie podczas zawodów w Warszawie

C-BooL - DJ i producent muzyczny. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku. W 2003 roku współtworzył grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z lat 2003-2004 Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy, charakterystyczny dla C-BooL’;a styl i trend w muzyce klubowej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy Zachodniej przez długi czas. W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który podbija polskie listy przebojów.

DJ ADAMUS - producent muzyczny, DJ, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczna jako producent i DJ rozpoczął w 1996 roku. Od 2000 roku coraz bardziej aktywny na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor i współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: “3K-ene due”, “Radio Leniwa Niedziela”, “Winyl Deser”, WET FINGERS – Hi Fi Superstar i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip hopu i muzyki klubowej. Współpracował również z Kubą Wojewódzkim oraz zasiadał w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

DJ Mad Mike, a właściwie Marcin Żak, który kryje się pod pseudonimem Mad Mike. Przygodę z muzyką zaczął 9 lat temu. Od tego czasu z roku na rok zyskuje na popularności, a jego kolejne sety gromadzą liczne grono fanów muzyki klubowej. Nie ogranicza się wyłącznie do jednego gatunku muzycznego. Lubi łączyć różne style, a najczęściej są to house, deep house, r&b i funky. Gra w takich miejscach jak m.in. Lemon, The Beer Store, YeYe TexMex Music bar czy Thai It Me. Obecnie należy do kolektywu Dj Stay High.

Tego nie można przegapić!


  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Czerwiec 2022
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj 2022 Lipiec 2022
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych