poniedziałek, 22 października 2018

Wielki Test Flotowy

środa, 20 kwietnia 2016
Wielki Test Flotowy
Cena biletu: 0 złotych PLN
Lokalizacja: 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki , woj.mazowieckie
Plebiscyt Fleet Awards Polska 2016 - największy projekt flotowy w Polsce. Składa się z trzech części: głosowania internetowego na stronie www.fleet-awards.pl, Wielkiego Testu Flotowego i Gali Plebiscytu. Ma na celu wyłonić najlepsze samochody flotowe oraz najlepsze produkty na rynku motoryzacyjnym. Wielki Test Flotowy zrzesza w jednym miejscu ok. 300 fleet managerów i ok. 100 osób z branży motoryzacyjnej i okołomotoryzacyjnej. Podczas Wielkiego Testu Flotowego Jurorzy eksploatują, testują i poddają ocenie samochody. 
Opis imprezy

                                     Starcie tytanów – Wielki Test Flotowy

 

              20 kwietnia na terenie Twierdzy Modlin - historycznym dziedzińcu najdłuższego budynku w Europie, odbędzie się Wielki Test Flotowy – największe plenerowe spotkanie fleet managerów w Polsce. Wielki Test Flotowy będzie kulminacją Plebiscytu Fleet Awards Polska – projektu, który wyłania liderów wśród importerów oraz dostawców produktów i usług flotowych.

               Wielki Test Flotowy jest kulminacją zmagań w ramach Plebiscytu Fleet Awards Polska.

          Empiryczna i najbardziej widowiskowa część projektu polega na ocenie nominowanych pojazdów przez osoby zawodowo związane z zarządzaniem flotą. Na specjalnie przygotowanych formularzach oceny jurorzy wystawiają bezwzględną i prawdziwą cenzurkę udostępnionym im tego dnia blisko 100 pojazdom. Oceny wystawiane są na podstawie przejazdu samochodami, przez specjalnie zaaranżowane i przygotowane dynamiczne próby. Testy układane są pod kątem weryfikacji różnych systemów bezpieczeństwa oraz weryfikujących precyzję układu kierowniczego, zawieszenie oraz hamulce. Fleet managerowie ponadto oceniają funkcjonalność kabiny oraz pojemność bagażnika w odniesieniu do firmowych zadań, które potencjalnie stanęłyby przed ocenianymi modelami. Nad bezpieczeństwem czuwają kwalifikowani instruktorzy, a proces oceny ma bardzo profesjonalny i skoordynowany charakter.

        Jak co roku, samochody z segmentów premium będą poruszać się po wyznaczonej, malowniczej trasie podmiejskiej. Dzięki temu jurorzy będą mogli ocenić walory jezdne limuzyn w rzeczywistych warunkach drogowych. Pojazdy użytkowe będą natomiast oceniane na podstawie prób zwinnościowych oraz załadunkowych. Ocenę końcową uzupełnią głosy oddane przez osoby związane z branżą flotową w internetowej części projektu, oraz wartości rezydualne pojazdów, które wpływają na ich użyteczność dla przedsiębiorców. Taki rozkład akcentów w pełni merytoryczny i profesjonalny sposób pozwoli wyłonić najlepsze flotowe samochody roku 2016.

          Wielki Test Flotowy od lat przeprowadzany był w Warszawie. Najpierw na terenie lotniska Babice na warszawskim Bemowie, a rok temu na industrialnych terenach Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. Zainteresowanie i rozmiar spotkania urosły do tego stopnia, że w tym roku Wielki Test Flotowy odbędzie się na ogromnym terenie Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.

          Nowa lokalizacja będzie gwarantem wykorzystania ogromnego potencjału, jaki drzemie w niezwykle bogatej ofercie polskich importerów. 20 kwietnia będzie również dniem znakomitej jakości networkingu branżowego i możliwością, aby poznać bliżej nowinki oferowane przez firmy świadczące usługi finansowe, ubezpieczeniowe, serwisowe, teleinformatyczne i doradcze dla zarządców samochodów firmowych. Wielki Test Flotowy to również pokazy, premiery i znakomite nowości motoryzacyjne i branżowe.  

         Pomnik historii Twierdza Modlin nigdy nie była areną tak gigantycznej biznesowej imprezy motoryzacyjnej. 20 kwietnia w czasie Wielkiego Testu Flotowego kilkuset fleet managerów i liczni goście reprezentujący importerów, usługodawców i media, będą mogli liczyć na spotkanie „oko w oko” z blisko 100 najnowszymi rynkowymi propozycjami polskich importerów oraz kilkudziesięcioma ekskluzywnymi odmianami modelowymi zaprezentowanymi w ramach prezentacji statycznych i jazd w terenie.

 

          Aby dołączyć do grona jurorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.fleet-awards.pl. Tam również znaleźć można spis wszystkich tegorocznych nominowanych i porównać ze sobą konkurencyjne oferty wiodących importerów, producentów oraz usługodawców flotowych.

 

          Plebiscyt Fleet Awards Polska jest najbardziej wpływowym konkursem, którego jedynymi i bezwzględnymi jurorami są decydenci branży flotowej – fleet managerowie, dyrektorzy administracji, osoby związane

z przetargami i zakupami w przedsiębiorstwach oraz przedstawiciele działów transportu i logistyki. Nad wartością merytoryczną projektu czuwają: Instytut Transportu Samochodowego oraz Info-Ekspert, instytucje kreujące polską rzeczywistość motoryzacyjną. Partnerem Technologicznym Wielkiego Testu jest firma T-Matic Systems S.A., która dba o obsługę teleinformatyczną Wielkiego Testu Flotowego.

           Kolejny rok z rzędu Partnerem Głównym Plebiscytu Fleet Awards Polska jest Volkswagen Financial Services oraz Volkswagen Group Polska - importer marek Audi, Skoda, Volkswagen, Seat i Volkswagen Samochody Użytkowe  w Polsce. Dzięki zaangażowaniu tak znaczących Partnerów zarówno Wielki Test Flotowy, jak i cały Plebiscyt Fleet Awards Polska, z roku na rok zyskują na rozmachu organizacyjnym i cieszą się ogromnym zaufaniem fleet managerów. Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest magazyn Flota – najdłużej ukazujący się prasowy tytuł branżowy na rynku, który w tym roku obchodzi swoje 15-lecie istnienia. 

 

 


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.

Wielki Test Flotowy

Magazyn_FLOTA, poniedziałek, 4 kwietnia 2016 14:17:18Zapowiedź emocji w Twierdzy Modlin
Zobacz wszystkie video(1)
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Październik 2018
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wrzesień 2018 Listopad 2018
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych