wtorek, 30 listopada 2021

Tuning Show 2012

sobota, 12 maja 2012 - niedziela, 13 maja 2012
Tuning Show 2012
Cena biletu: - PLN
Lokalizacja: 31-586 Kraków, woj.małopolskie
Tuning Show w Krakowie to świat motoryzacji, którego nie zobaczysz na co dzień na polskich drogach!Najnowsze trendy w stylistycznych modyfikacjach samochodów, niewiarygodnie mocne silniki, nieprawdopodobne przyspieszenia i setki decybeli wydobywające się z wbudowanych systemów CarAudio. Akcesoria motoryzacyjne, tuningowe i audio. Ponad 100 niepowtarzalnych samochodów z całej Polski walczących o uznanie i respekt. A także to, czego nie może zabraknąć na prawdziwych targach motoryzacyjnych - widowiskowe konkurencje: dojazd do przeszkody, najniższy samochód, najliczniejszy zespół w samochodzie, Tuning bez tajemnic czyli zawody Wojna Północ- Południe, profesjonalne zawody Car Audio.
Opis imprezy

Na przestrzeni kilku lat Targi Tuning Show w Krakowie stały się obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego fana motoryzacji. Także w tym roku  w Krakowie przy ul. Centralnej 41 A nie zabraknie samochodów  na najwyższym tuningowym poziomie.  Organizatorzy zaprosili do Krakowa ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski i gościnnie Czech i Węgier.  Jednak Targi Tuning Show w Krakowie to nie tylko wystawa stuningowanych – w dniach 12-13 maja na miłośników motoryzacji będą czekać także inne atrakcje

Custom Salon

Podczas ostatniej edycji Targów Tuning Show w Krakowie jedną z nowości był  Custom Salon, czyli strefa z amerykańskimi samochodami w stylu Hot Rod, Muscle Car, a także Customowymi motocyklami. Podczas najbliższej edycji strefa zostanie rozwinięta i zagości w niej jeszcze więcej niepowtarzalnych kultowych  pojazdów. Kultowe Amerykany, bo tak potocznie nazywane są te pojazdy, charakteryzują się dużą ilością chromu, niepowtarzalną grafiką na elementach nadwozia oraz niewiarygodnie mocnymi silnikami. Jako najlepszy przykład klasycznego Customizingu mogą posłużyć rozpoznawane chyba przez każdego fana motoryzacji samochody - Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Dodge Charger.

Ekstremalne zawody Gymkhana

Gymkhana to połączenie dwóch ekstremalnych sportów wyczynowych driftu i autocrossu, obu dyscyplinom towarzyszą  efektowne poślizgi, ewolucje oraz niesamowita precyzja wykonywanych z dużą prędkością manewrów, a wszystko to na specjalnie przygotowanym torze z ekstremalnymi przeszkodami. Czy startującym zawodnikom uda się dorównać precyzją Kenowi Blockowi i jego Gymkhanie? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy zwiedzającym Tuning Show w Krakowie.

Strefa Car-Audio

Interesuje Cię  instalacja sprzętu Car-Audio, nawigacji GPS oraz CB radia? Dobrze trafiłeś – w Strefie Car-Audio dowiesz się wszystkiego o systemach nagłaśniania oraz przyjrzysz się najnowszym rozwiązaniu w zakresie elektroniki użytkowej stosowanej w samochodach. W ramach Strefy zostanie przygotowana także sala prelekcyjnej, w której będą prowadzone szkolenia z zakresu tematyki instalacji takich systemów. Warto dodać, że podczas Targów będą odbywały się bardzo ważne dla fanów Car Audio zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup wyłaniające najlepiej nagłośniony samochód.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Listopad 2021
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Październik 2021 Grudzień 2021
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych