piątek, 22 września 2023

13. ZLOT MITSUMANIAKÓW

piątek, 28 sierpnia 2015 - niedziela, 30 sierpnia 2015
13. ZLOT MITSUMANIAKÓW
Cena biletu: --- PLN
Lokalizacja: 72-351 Pogorzelica, woj.zachodniopomorskie
Już w najbliższy weekend (28-30.08.2015) odbędzie się coroczny, trzynasty - i wcale nie pechowy, Zlot Mitsumaniaków, wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. W tym roku spotkanie umiejscowione jest  w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica w Ośrodku Wczasowym „Manta”. Jak zwykle Zlot cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród entuzjastów marki, a swoje przybycie potwierdziło kilkuset Mitsumaniaków szykujących już auta spod znaku Trzech Diamentów na tę ważną imprezę.
Opis imprezy

XIII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków rozpocznie się w piątek 28 sierpnia w wyjątkowym miejscu – urokliwej Pogorzelicy, malowniczej miejscowości położonej w pozbawionym zgiełku sosnowym lesie. Mitsumaniaków od morza oddzieli jedynie 350 metrów. Termin został specjalnie wybrany z myślą o rodzicach i ich pociechach, chodzących jeszcze do szkoły, tak by mogli pożegnać wakacje w wyjątkowym stylu Mitsubishi.

Na miłośników japońskiej marki czeka 3-dniowa impreza obfitująca w liczne atrakcje, konkursy i co najważniejsze – wyjątkową atmosferę towarzyszącą podziwianiu najwspanialszych okazów spod znaku Trzech Diamentów. W 2015 roku istotną rolę odegra integracja, dlatego wszystkie regionalne imprezy zostały przeniesione na wspólny plac, gdzie uczestnicy będą mogli poznać pozostałych Zlotowiczów dzielących tę samą pasję, rozsiąść się przy ognisku i skosztować przysmaki przygotowane na grillach. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku przygotowana została ścianka wspinaczkowa, mini park linowy, boiska do gry oraz plac zabaw (bo Mitsubishi nigdy nie zapomina o tych najmłodszych Mitsumaniakach!). Na wieczory zaplanowane są dyskoteki z dj-em i koncerty na scenie.

Podczas zlotu będzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami Mitsubishi, które zaprezentują przedstawiciele marki z firmy Japan Motors - głównego sponsora spotkania. Nie sposób nie wspomnieć o samochodach uczestników – co roku na Zlot zjeżdżają się niemal wszystkie modele Mitsubishi, nawet te dostępne wyłącznie na rynku japońskim.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Wrzesień 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Sierpień 2023 Październik 2023
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych