wtorek, 30 maja 2023

MotoSession 2014 w Lublinie

sobota, 10 maja 2014 - niedziela, 11 maja 2014
MotoSession 2014 w Lublinie
Cena biletu: od 10zł PLN
Lokalizacja: 20-406 Lublin, woj.lubelskie
Już w weekend zapraszamy do Targów Lublin, w dniach 10-11 maja obędzie się druga edycja MotoSession - jednego z największych wydarzeń motoryzacyjnych na Lubelszczyźnie. W tym roku MotoSession łączy siły z Moto Event East tak, aby każdy miłośnik motoryzacji znalazł coś dla siebie.
Opis imprezy

MotoSession to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą aut dealerskich. Moto Event East to zlot, który jednoczy i integruje wszystkie klasy aut o specjalnych, nietuzinkowych walorach. Wydarzeniu  towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in.:

- Zawody Stunt Cup – organizator: WSCHODNIA.TV

Ogólnopolskie zawody w jeździe wyczynowej motocyklistów. Pierwsze w historii, które odbędą się  w województwie lubelskim. Rangę zawodów podnosi włączenie ich do Pucharu Polski oraz generalnej klasyfikacji punktowej ligi PSC. Najlepsi zawodnicy z całego kraju będą rywalizować w klasie regulaminowej oraz nieregulaminowej. Oprócz konkurencji technicznych: stoppie na odległość oraz drift challenge.

Trial Show
- 10 i 11 maja pokazy Przemka Kaczmarczyka- Mistrza Polski w Trialu Motocyklowym oraz Oskara Kaczmarczyka Mistrz Polski Młodzików w Trialu Motocyklowym
- 11  maja pokazy Karola Serwina - Mistrza Polski i Wicemistrza Świata w trialu rowerowym

Trial to obok wyścigów najstarsza dyscyplina sportów motocyklowych. Przez ekspertów uważany za prekursora każdego offroadowego jeżdżenia. Jest jedyną dyscypliną sportu motocyklowego, którą można oglądać
z niewielkiej odległości, praktycznie dotykając motocykli. Precyzja z jaką poruszają się zawodnicy gwarantuje pełne bezpieczeństwo zgromadzonej widowni. Na MotoSession & Moto Event East niezwykłe emocje, na specjalnie przygotowanym na tę okazje torze  z przeszkodami, zagwarantuje Przemek Kaczmarczyk - Mistrz Polski w Trialu Motocyklowym oraz Oskar Kaczmarczyk  Mistrz Polski Młodzików w Trialu Motocyklowym. Dodatkowe atrakcje, tylko w niedziele 11 maja zwiedzającym zapewni Karol Serwin - 11-krotny Mistrz Polski, 2-krotny Wicemistrz Świata w trialu rowerowym. Aktualnie 9 zawodnik światowego rankingu UCI w kategorii Elite.

- Tor i pokazy Modeli RC w skali 1:10

Na hali C u boku prawdziwych i lśniących samochodów zaparkują również profesjonalne rajdówki w skali 1:10. Pod ich maską znajdziemy silnik elektryczny, który pozwoli rozpędzić te małe maszyny nawet do 30 km/h. Dodatkowo napęd na cztery koła i niezależne zawieszenie sprawią, że wrażenia z prowadzenia takiego autka będą podobne do emocji panujących na rajdowych oesach. Do Lublina na Moto Event East & Moto Session 2014 przyjedzie zespół Subaru Poland RC Team, który udostępni wszystkim chętnym swoje elektryczne samochody w skali 1:10. Każdy zwiedzający będzie  miał okazję zmierzyć się na “odcinku specjalnym”  i posmakować jazdy zdalnie sterowaną rajdówką. Podczas dwudniowej zabawy nie zabraknie prezentacji modeli RC, rajdowej szkoły jazdy w małej skali czy pokazów “mistrzów”.

Zobacz relację z MOTO Session 2013

Dodatkowo
- wystawa aut zabytkowych – Lubelskie Klasyki Nocą
- pokazy ratownictwa przy współpracy ze Strażą Pożarną i Policją
- wystawa pojazdów policyjnych
- strefa piknikowa


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Maj 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kwiecień 2023 Czerwiec 2023
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych