piątek, 27 stycznia 2023

Targi Autoserwis i Autosalon

piątek, 7 października 2011 - niedziela, 9 października 2011
Targi Autoserwis i Autosalon
Cena biletu: 10 PLN
Lokalizacja: 40-955 Katowice, woj.śląskie
W dniach 7-9 października 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 22. edycja Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS i 22. edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON.
Opis imprezy

W dniach 7-9 października 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 22. edycja Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS i 22. edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON.

Do uczestnictwa w targach zapraszamy firmy oferujące wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych, blacharskich, lakierniczych, stacji kontroli pojazdów, sprzętu diagnostycznego oraz myjni samochodowych. Miło nam będzie gościć producentów i dystrybutorów narzędzi, części zamiennych i akcesoriów, instalacji gazowych, ogumienia, olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych, chemii i kosmetyków samochodowych, urządzeń alarmowych oraz elektroniki samochodowej. Zachęcamy do udziału dealerów samochodowych, producentów i handlowców samochodów ciężarowych, terenowych, quadów, przyczep oraz motocykli. Zapraszamy firmy świadczące usługi w zakresie rzeczoznawstwa i doradztwa, usług finansowych, a także wydawnictwa motoryzacyjne.

Targi AUTOSERWIS i AUTOSALON zapraszają branżę motoryzacyjną do zaprezentowania trendów i nowości w Katowicach. Dla branży to przede wszystkim wyjątkowa okazja bezpośredniego dotarcia do kluczowych klientów, atrakcyjna platforma do spotkań biznesowych, podejmowania efektywnych działań marketingowych oraz możliwość prezentacji swojej oferty szerokiej publiczności. Organizując targi mamy na uwadze rozpowszechnianie wiedzy warsztatowej i nowinek motoryzacyjnych, a także integrację branży. Targom towarzyszyć będą seminaria warsztatowe, wykłady oraz profesjonalne szkolenia. Dla wystawców i zwiedzających organizatorzy przygotują mnóstwo atrakcji motoryzacyjnych i sportowych m. in.: XII Zlot Pojazdów Tuningowanych, XVIII Zlot Pojazdów Dziwnych, Zlot Caravaningu oraz IV Zlot Off Road i II Zawody Offroadowe.

Targi AUTOSALON i AUTOSERWIS, to czołowa impreza wystawiennicza dla branży motoryzacyjnej w regionie Górnego Śląska. Zachęcamy fachowców z branży motoryzacyjnej oraz miłośników czterech kółek do uczestnictwa w targach!


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Styczeń 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Grudzień 2022 Luty 2023
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych