czwartek, 1 czerwca 2023

Moto Sport & Tuning Show 2015

piątek, 22 maja 2015 - niedziela, 24 maja 2015
Moto Sport & Tuning Show 2015
Cena biletu: 20 zł PLN
Lokalizacja: 04-242 Warszawa, woj.mazowieckie
Moto Sport & Tuning Show to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie w jednym miejscu z bliska będzie można zobaczyć pojazdy luksusowe, wyścigowe i rajdowe, a także zabytkowe. Będzie można porozmawiać ze znanymi polskimi kierowcami rajdowymi i wyścigowymi, wziąć udział w różnych motoryzacyjnych konkursach. Usiąść za kierownicą samochodów startujących w Dakarze, a także zobaczyć profesjonalne warsztaty samochodowe oraz skorzystać z oferty producentów części motoryzacyjnych oraz specjalizujących się w budowaniu samochodów do motorsportu.
Opis imprezy

Już 22 - 24 maja 2015 r. odbędą się pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show. Jest to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie w jednym miejscu, obok największych dealerów samochodowych i producentów znanych marek luksusowych i sportowych, znajdą się przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych oraz producenci części i akcesoriów do tuningu.

Wydarzenie przygotowane jest z myślą o wszystkich pasjonatach motoryzacyjnych. Z jednej strony oferujemy możliwość zapoznania się z nowościami w branży oraz aaktualną ofertą dealerów i serwisów samochodowych, z drugiej zaś gwarantujemy moc motoryzacyjnych atrakcji.

Tylko u nas będzie można zobaczyć wspaniałe samochody legendarnych marek w jednym miejscu. Ferrari obok Porsche, Maserati obok Mercedesa, czy Bentleya – tego jeszcze nie było! Dodatkowo auta w klasyfikacji wyścigowej i znani kierowcy, którzy zdradzą tajniki jazdy sportowej i zaprezentują swoje umiejętności zarówno w pojazdach rajdowych, jak i tych przeznaczonych do profesjonalnego driftu.

Ponadto w specjalnej strefie bezpieczeństwa będzie istniała możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem instytucji zaangażowanych w dbałość o szerokorozumiane bezpieczeństwo na drogach. Dodatkowo do Waszej dyspozycji będą przedstawiciele mediów motoryzacyjnych, jak również Akademie Bezpiecznej Jazdy organizujące szkolenia z technik jazdy w całej Polsce.

Dla miłośników tuningu przygotowaliśmy pokaz niesamowitych egzemplarzy zmodyfikowanych aut. Zgromadziliśmy także profesjonalne warsztaty samochodowe, producentów części i akcesoriów do tuningu, firmy olejowe, oponiarskie i wielu innych przedstawicieli handlowych z tej branży.

Wszystko to przeplatane pokazami jazdy sportowej, specjalistycznymi warsztatami i konferencjami branżowymi dostępnymi dla każdego.

Zapraszamy serdecznie!

 

www.motosportshow.pl

www.facebook.pl/motosportshow


Lokalizacja imprezy

Moto Sport & Tuning Show 2015

Kacper, piątek, 22 maja 2015 17:44:57Wydarzenie w Warszawie, gdzie w jednym miejscu z bliska można zobaczyć pojazdy luksusowe, wyścigowe i rajdowe, a także zabytkowe.

Ocena galerii: 0.00 | Ilość zdjęć: 3
Zobacz wszystkie galerie(1)
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Czerwiec 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj 2023 Lipiec 2023
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych