piątek, 31 marca 2023

X Targi Motoryzacji AUTO-SHOW

sobota, 28 stycznia 2012 - niedziela, 29 stycznia 2012
X Targi Motoryzacji AUTO-SHOW
Cena biletu: Wstęp bezpłatny
Lokalizacja: 85-023 Bydgoszcz, woj.kujawsko-pomorskie
Już w najbliższy weekend 28-29 stycznia w hali Łuczniczka, przy Toruńskiej 59 w Bydgoszczy odbędą się X Targi Motoryzacji AUTO-SHOW.
Opis imprezy

Targi Auto-Show organizowane są cyklicznie, co roku w Bydgoszczy. Wydarzeniu patronują honorowe władze regionalne, wojewódzkie i samorządowe. Targi są przeglądem wiodących marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, części i akcesoriów motoryzacyjnych. Zaprezentowane zostaną także pojazdy zabytkowe.

AUTO-SHOW to świetna okazja dla firm i przedsiębiorstw, które szukają sprawdzonych i solidnych dealerów samochodów. Swoje usługi i oferty będą także przedstawiały firmy ubezpieczeniowe oraz dostawcy produktów bankowych.

Najlepsze produkty, technologie i samochody zostaną wyróżnione w konkursie o Nagrodę Główną Targów, której wręczenie nastąpi podczas uroczystego bankietu. Odbędzie się też kolejny Finał Konkursu „Najlepszy Mechanik Regionu 2012” współorganizowany m.in. z redakcją autoflesz.pl.

Podczas targów prezentowane są nowości techniki motoryzacyjnej, odbywa się wiele premierowych odsłon samochodów. Odwiedza je ponad 10 000 osób. Dla zwiedzających, jak co roku, przeprowadzonych zostanie wiele konkursów  z nagrodami na stoiskach wystawców. Różnorodny i atrakcyjny program uzupełniać będą wydarzenia w Strefie Rodzinnej, tak więc będą konkursy na symulatorach F-1, ale także na torach modeli wyścigowych samochodów.

W ramach imprez towarzyszących targom odbędą się m.in. jazdy próbne samochodami testowymi wystawców pod nadzorem instruktorów, pokazy udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

Targi reklamowane będą m.in. w telewizji TVP3, prasie regionalnej i branżowej, na antenie regionalnych rozgłośni radiowych, w branżowych portalach internetowych oraz poprzez plakaty i bannery reklamowe na terenie miasta, telebimy i wysyłkę imiennych zaproszeń.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Marzec 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Luty 2023 Kwiecień 2023
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych