sobota, 21 maja 2022

XIX Międzynarodowe Targi "Stacja Paliw"

środa, 23 maja 2012 - piątek, 25 maja 2012
XIX Międzynarodowe Targi "Stacja Paliw"
Cena biletu: - PLN
Lokalizacja: 04-242 Warszawa, woj.mazowieckie
Targi „Stacja Paliw” to cykliczna impreza z wieloletnią tradycją. Od 1993 roku prezentowane są na nich nowoczesne trendy, rozwiązania techniczne i technologiczne dotyczące stacji paliw, infrastruktury przystacyjnej oraz środków transportu. Targi „Stacja Paliw” stały się miejscem, w którym przedstawiane jest wszystko to, co w branży i dla branży paliwowej najnowocześniejsze. Są największą imprezą branżową nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowej. O ich prestiżu na arenie międzynarodowej świadczą wystawcy pochodzący np. z Turcji, Niemiec, Czech, Norwegii, Austrii, Włoch, Danii, Finlandii, Szwecji, Ukrainy, Białorusi, Belgii, Wielkiej Brytanii, Rosji, czy Indii oraz Chin. Z roku na rok zarówno liczba wystawców, jak i odwiedzających wciąż rośnie.
Opis imprezy

Zakres tematyczny wystawy to: stacja paliw, gaz płynny, biopaliwa, sklep i bar, warsztat, myjnia, samochody ciężarowe oraz ekologia, paliwa i energia ze źródeł odnawialnych.

Wśród wystawców znajdują się firmy oferujące m.in.: produkty i usługi dla stacji i baz paliw, transportu samochodowego paliw, systemy ochrony środowiska, myjnie samochodowe i środki chemiczne, wyposażenie serwisów samochodowych, oleje silnikowe, dostawy paliw, armaturę paliwowo-gazową, produkty i usługi dla sektora LPG oraz sklepu, baru i motelu. Duże grono stanowią firmy oferujące automaty do gier o niskich wygranych, kioski internetowe, wyposażenie małych punktów gastronomii, modułowe hotele.

Wystawie towarzyszą liczne konferencje, szkolenia, panele dyskusyjne oraz prezentacje produktów i usług. Tematyka tych spotkań zawsze dotyczy najważniejszych i najaktualniejszych problemów, z jakimi na co dzień spotykają się przedsiębiorcy. Dużym zainteresowaniem cieszył się cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli stacji paliw.

Targi „Stacja Paliw” to nie tylko wystawa, to także prestiżowy konkurs na „Produkt Roku”. Co roku konkursowe jury przyznaje sześć nagród głównych – statuetek oraz nagrody i wyróżnienia dodatkowe.

Na wystawie od lat spotykają się koncerny paliwowe, importerzy ropy i produktów gotowych, właściciele i pracownicy stacji, przedstawiciele ambasad, stowarzyszeń, biur projektów, wojsk lądowych, policji i WAT, służb granicznych, komunikacji miejskiej i PKS, eksperci, dostawcy paliw, firmy hurtowe paliwowe i gazowe, specjaliści marketingu firm, firmy komputerowe, doradcy finansowi, a przede wszystkim potencjalni inwestorzy.

Organizator targów "Stacja Paliw" - Polska Izba Paliw Płynnych serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszych targów i do zaprezentowania swoich firm na targach.

 

Godziny Otwarcia:

23,24 maja 10:00 - 17:00

25 maja 10:00 - 16:00


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Maj 2022
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kwiecień 2022 Czerwiec 2022
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych