kalendarzmotoryzacyjny.plImprezy motoryzacyjneTargi motoryzacyjneTARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNE TTM 2020 - 18-21 czerwca 2020 POZNAŃ
niedziela, 14 kwietnia 2024

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNE TTM 2020 - 18-21 czerwca 2020 POZNAŃ

czwartek, 18 czerwca 2020 - niedziela, 21 czerwca 2020
TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNE TTM 2020 - 18-21 czerwca 2020 POZNAŃ
Cena biletu: od 20 zł PLN
Lokalizacja: 60-734 Poznań, woj.wielkopolskie
Targi Techniki Motoryzacyjnej już za moment ponownie zagoszczą w poznańskich pawilonach wystawienniczych – minęły już dwa lata od ostatniego spotkania! To bogata prezentacja oferty polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów narzędzi, części, podzespołów, akcesoriów stosowanych w nowoczesnej motoryzacji a także wszystkiego, co dotyczy wyposażenia warsztatów. To cztery dni wypełnione wyjątkową ekspozycją rynkowych nowości produktowych i rozwiązań technologicznych, które będzie można nie tylko zobaczyć ale także przetestować w specjalnie przygotowanych przestrzeniach pokazowych jak i strefie testów.
Opis imprezy

Ponad 300 wystawców targów TTM to zapowiedź całego mnóstwa najnowszych propozycji tych uznanych na rynku marek, jak i tych aspirujących do zdobycia uznania w oczach mechaników, lakierników, elektromechaników czy diagnostów. Wszak targi branży techniki motoryzacyjnej w Poznaniu odbywają się co dwa lata, a to sporo czasu, by zaskoczyć nas wieloma nowymi rozwiązaniami, a tych z pewnością nie zabraknie! Niech świadczy o tym choćby 28 przyznanych Złotych Medali MTP targów TTM dla najciekawszych, innowacyjnych i charakteryzujących się najwyższą jakością produktów i rozwiązań, które zaprezentowane zostaną podczas targów. Możemy także liczyć na szereg atrakcyjnych targowych promocji  - to już swoista tradycja poznańskich targów TTM.

Wystawcy targów TTM zaprezentują szeroką gamę narzędzi, maszyn, oprogramowania i rozwiązań - jednym słowem wszystko, czego potrzebuje warsztat do codziennej pracy, a już w szczególności warsztat, który chce skutecznie obsługiwać nowoczesną motoryzację.

Zobacz laureatów Złotego Medalu MTP targów TTM: https://ttm.mtp.pl/pl/o-wydarzeniu/nagrody-i-wyroznienia/laureaci-zlotego-medalu-targow-ttm-2020/

Zobacz nowości, premiery rynkowe i oferty specjalne na targach TTM (aktualizowane na bieżąco): https://ttm.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/nowosci-premiery-rynkowe-oferty-targowe/nowosci-na-ttm/

Warsztat wiedzy i emocji

Szeroka ekspozycja produktów i rozwiązań dostępnych na rynku to ważna rzecz, ale umiejętne ich wykorzystywanie w codziennej pracy, a przede wszystkim wiedza potrzebna do zdiagnozowania problemu, są niemniej ważne. I tutaj naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej motoryzacji wychodzą targi TTM. To w ich trakcie organizowane są najważniejsze wydarzenia, w których nie tylko sprawdzimy swoją wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne.

Gratką dla uczniów szkół profilowanych będzie z pewnością Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. To tutaj uczniowie z całej Polski będą mogli porównać swoje umiejętności, właśnie w części teoretycznej, jak i praktycznej. Do najlepszych szkół i uczniów trafiają tak wartościowe trofea, jak np. montażownice, wyważarki, prostowarki do felg, telewizory, wyposażenie szkoleniowe i wiele więcej atrakcyjnych nagród – pula sięga aż 200 tysięcy złotych!

Więcej na temat Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej: http://www.otws.pl/

Emocji związanych z rywalizacją o najwyższe laury nie zabraknie również podczas IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a także wchodzących w ich skład Mistrzostw Młodych Mechaników, Mistrzostw Młodych Lakierników i nowych kategorii - Mistrzostw Młodych Mechaników – iElektromobilni, Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych. Ciekawostką tegorocznych zmagań będzie Akcja FILTRACJA dla uczestników kategorii młodych mechaników. Dodatkowy test, prowadzony przez partnera Mistrzostw, firmę FILTRON, pozwoli otrzymać Zieloną Kartę i gwarantowany udział w finale turnieju dla najlepszego zespołu bez względu na wynik wcześniejszego testu eliminacyjnego.

Więcej na temat IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników: https://mistrzostwamechanikow.pl/

Młodzi lakiernicy będą mieli także okazję poszerzyć swoja wiedzę i zdobyć cenne nagrody podczas
VI Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Lakierników organizowanego przez firmę NOVOL. O miano najlepszych młodych lakierników w naszym kraju powalczą 4 osobowe zespoły, a najlepsze 4 zespoły otrzymają w nagrodę m.in. całodniowe, profesjonalne szkolenie w Centrum Szkoleniowym firmy NOVOL, a także szerego dodatkowych nagród od partnerów wydarzenia.

Więcej o Ogólnopolskim Turnieju Młodych Lakierników: http://akademia.novol.pl/

Jedną z nieodłącznych atrakcji Targów Techniki Motoryzacyjnej jest strefa „Żywy Warsztat”, organizowana przez magazyn „Nowoczesny Warsztat”, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i targi TTM. To tutaj zobaczymy pokazy najnowszych narzędzi i urządzeń, gdzie z bliska zobaczymy ich możliwości, przyjrzymy się pracy serwisantów, a także będziemy ich mogli zastąpić na stanowisku pracy i sprawdzić swoje umiejętności.

„Taka jest też idea „Żywego Warsztatu” – przekonać do najnowszych rozwiązań poprzez umożliwienie samodzielnego ich przetestowania.” – mówi Sebastian Klauz, dyrektor wydawnictwa Goldman, wydawcy magazynu „Nowoczesny Warsztat” – „Chcemy w ten sposób pokazać gościom strefy „Żywy Warsztat”,  jak łatwa, szybka, wygodna i bezpieczna może być praca w warsztacie, gdy korzysta się z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Można to zobaczyć i sprawdzić w praktyce czy dopytać o konkrety ekspertów.” – dodaje.

Dla wulkanizatorów, z kolei, atrakcją będzie strefa warsztatów oponiarskich, przygotowana i zaaranżowana przez Przegląd Oponiarski wraz z partnerami wydarzenia.

Jeśli zależy nam na wiedzy „dogłębnej”, informacjach o branży techniki motoryzacyjnej, kierunkach jej rozwoju i perspektywach na nadchodzące lata – i tutaj możemy liczyć na szereg ciekawych, merytorycznych prezentacji specjalistów. Planowanych jest kilkadziesiąt prelekcji, które „dotkną” właśnie tematyki branży od strony legislacyjnej czy też trendów. Będzie o czym rozmawiać, wiemy przecież, że zmienia się branża motoryzacji, a wraz z tym przyjdą też zmiany w technice motoryzacyjnej. Pierwsza okazja, aby te zmiany zobaczyć już od 26 marca w Poznaniu. Zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM.

Więcej o targach TTM: www.ttm.mtp.pl

Ceny biletów i ważne informacje: www.ttm.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Katalog Wystawców: www.ttm.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/katalog-wystawcow/

KONTAKT: https://ttm.mtp.pl/pl/kontakt/


Lokalizacja imprezy

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM Poznań

TTmowiec, środa, 26 lutego 2020 14:49:09Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM Poznań

Ocena galerii: 0.00 | Ilość zdjęć: 5
Zobacz wszystkie galerie(1)
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.

Tak było dwa lata temu - Targi Techniki Motoryzacyjnej

TTmowiec, środa, 26 lutego 2020 14:47:18Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2018
Zobacz wszystkie video(1)
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Kwiecień 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Marzec 2024 Maj 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych