środa, 24 lipca 2024

Grand Prix Staniewicka

sobota, 20 września 2014
Grand Prix Staniewicka
Cena biletu: 60 PLN
Lokalizacja: 03-310 Warszawa, woj.mazowieckie
Tradycyjnie serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych jak i nowych Uczestników, tym bardziej, że „pani” Staniewicka, podobnie jak przed laty „pani” Karowa staje się miejscem kultowym. Spotykają się tu coraz częściej, zarówno Uczestnicy, w tym utytułowani Zawodnicy, Fani sportów motorowych, czy jak w ostatnim okresie również znani Celebryci. Oprócz widowiskowej rywalizacji, jest to więc miejsce spotkań towarzyskich, na którym można nawiązać nowe kontakty i przyjazne.
Opis imprezy

W związku z nastaniem pory jesienno zimowej, po wspólnym przeanalizowaniu z Uczestnikami wszystkich argumentów za i przeciw, podjęliśmy ostateczną decyzję:

  • Od najbliższej soboty tj: 20 wrzesnia 2014r, "GRAN PRIX ZBM STANIEWICKA" organizowana będzie cyklicznie w soboty o godzinie startu 16.00.
  • Wprowadzamy również z tym dniem promocje w postaci wpisowego, które ustalamy na 60,00 zł.

 

Pozostałe informacje pozostają bez zmian tj.
Tradycyjnie serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych jak i nowych Uczestników, tym bardziej, że „pani” Staniewicka, podobnie jak przed laty „pani” Karowa staje się miejscem kultowym. 
Spotykają się tu coraz częściej, zarówno Uczestnicy, w tym utytułowani Zawodnicy, Fani sportów motorowych, czy jak w ostatnim okresie również znani Celebryci. 
Oprócz widowiskowej rywalizacji, jest to więc miejsce spotkań towarzyskich, na którym można nawiązać nowe kontakty i przyjazne.

Staniewicka charakteryzującą się niepowtarzalną lokalizacją. ( Teren otwarty, o zmiennej konfiguracji, bez słupów, drzew, pozwalający w sposób bezpieczny po prostu poszaleć i przy okazji nabrać szacunku do niekontrolowanych poślizgów, tym razem w sposób bezpieczny). Najważniejszą sprawą jest fakt, że samochód przy utracie przyczepności „wylatuje” na otwartą przestrzeń, bez ryzyka uszkodzenia karoserii.Usytuowaniem prób na podłożu betonowym, pokrytym luźną szutrową nawierzchnią (piasek, żwir), czyni ją bardzo szybką, techniczną. Celem likwidacji tak nielubianych „pachołków” trasa wytyczona jest plastykowymi drogowymi zaporami, widocznymi dla Zawodników, dającymi im możliwość skupienia się na jeździe. Nadmieniamy również, że teren sukcesywnie jest wyrównywany, aby zapewniać płynne przejazdy nie wyniszczające zawieszenia samochodu. 
Olbrzymim nakładem sił i środków w ostatnim okresie zainstalowane zostały zraszacze wodne, które pozwalają na zminilazownie uciążliwego kurzu.
Co nie mniej ważne, lokalizacja ta umożliwia również oglądania zmagań Kierowców w sposób gwarantujący bezpieczeństwo, z uwagi na naturalne ukształtowanie terenu. Dlatego coraz częściej zaglądają tu i są stałymi Gośćmi całe Rodziny z małymi „Kibicami”.

Naprawdę warto poświęcić swój czas na rywalizację sportową połączoną z doskonalenie techniki jazdy, w sympatycznej sportowej atmosferze, tym bardziej, że jest zawsze służący swoja wiedza, umiejętnościami - wieloletni Utytułowany Zawodnik Mistrzostw Polski. Jest to więc okazja, do poznania wyczynowych torów jazdy, w porównaniu do profesjonalnych, jak i amatorskich.

Dla uatrakcyjnienia spędzenia czasu wprowadziliśmy po konsultacji z Uczestnikami nowy Regulamin, w którym zawarte są między innymi treści:

9.2 Próba polega na przejechaniu w jak najkrótszym czasie trasy podanej przez organizatora na rysunku
9.3.Ustala się 5 przejazdów, w tym, że pierwszy traktowany zostaje, jako zapoznawczy, bez pomiaru czasu. Max. czas zapoznania po wyznaczonej trasie 2 min. Po zapoznaniu uczestnicy mają 4 przejazdy z pomiarem czasu.
9.4 Do klasyfikacji z czterech przejazdów liczone będą dwa najlepsze uzyskane czasy, które wyłonią zarówno Zwycięzców klasyfikacji generalnej, jak klas i grupy RWD (przy minimum 5 startujących) 
9.5. Pozostałe przejazdy będą traktowane, jako indywidualne doskonalenie swojej techniki jazdy, wg Własnych możliwości i wewnętrznej dyscypliny, bez pomiaru czasu. Max. czas jednego przejazdu 2 min.
9.5. W/w przejazdach za zgodą Organizatora mogą brać udział zarówno Uczestnicy, ich ewentualni Piloci, czy zaproszone Osoby posiadające aktualne prawo jazdy. Istnieje też możliwość przewiezienia przez Uczestnika, Osoby przez niego zaproszonej
Tak fantastycznego terenu do bezpiecznej jazdy, w pełnym poślizgu na luźnej nawierzchni w W-wie nie było!!!

Serdecznie Zapraszamy.

 


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.

Grand Prix Staniewicka

pawel_lub, czwartek, 18 września 2014 15:27:29Prezentacja Grand Prix Staniewicka
Zobacz wszystkie video(1)
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Lipiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec 2024 Sierpień 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych