piątek, 19 kwietnia 2024

Summer Cars Party 2012

sobota, 15 września 2012
Summer Cars Party 2012
Cena biletu: 15 PLN
Lokalizacja: 40-271 Katowice, woj.śląskie
4Max Summer Cars Party VI „Wrzuć Bezpieczny Bieg” we Wrześniu w Katowicach. Za sprawą ponad czterech tysięcy samochodów, ich silników, nagłośnienia i mocy atrakcji rozrywkowych w Katowicach dosłownie zatrzęsie się ziemia!
Opis imprezy

Już  15.09.2012 na lotnisku sportowym Muchowiec, odbędzie się szósta edycja SCP największego show motoryzacyjno-muzycznego w Polsce. ”. Summer Cars  powstało dzięki zaangażowaniu śląskich (i nie tylko) klubów motoryzacyjnych i jest największym zlotem tego typu w Polsce. SCP to jedna z  nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych i sportowych samochodów w jednym miejscu, spróbować sił w zawodach na ¼ mili, wziąć udział w rywalizacji starannie wyselekcjowanych samochodów o tytuł tuningowego numeru 1 w kraju, oraz zawodach car-audio. Nie zabraknie również atrakcji takich jak: pokazy Monster Truck, drift oraz  ekstremalne popisy na motorach i quadach. Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa, która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami i pokazami uczestnicy imprezy będą mogli uczestniczyć w koncertach, spróbować skoku na bungy,  skorzystać z wesołego miasteczka wziąć udział w zajęciach akademii bezpiecznej jazdy, wkroczyć do strefy paintball czy skorzystać  z strefy dla najmłodszych prowadzonej przez wykwalifikowanych animatorów. Poprzez zróżnicowanie tematyki docieramy do szerokiego grona pasjonatów motoryzacji, muzyki oraz dobrej rozrywki. SCPto przede wszystkim szybkie samochody, masa adrenaliny, znane twarze show biznesu, świata motoryzacji  oraz ponad 50 tysięcy ludzi w jednym miejscu. Muzyka rywalizacja i zabawa – tak w skrócie można opisać tegoroczną imprezę. Już 24.09.2011 zapraszamy po raz piaty na Lotnisko Muchowiec. Startujemy jak zawsze o 11.00 jednak bramy otwieramy już o 8.00.

Targi motoryzacyjne
Przy imprezie, co roku odbywają się targi, na których swoją ofertę prezentują lokalni dealerzy, firmy związane z car audio, częściami i akcesoriami samochodowymi, oponami, tuningiem i wszystkim, co może być interesujące dla fanów motoryzacji. Atrakcją będą także zabawki dla „dużych chłopców”, jak na przykład monster trucki czy quady.

Pokazy taneczne i koncert: Tom Boxer & Morena, Marina Łuczenko i inni
W tym roku atrakcjom motoryzacyjnym towarzyszy koncert dj-a: Toma  Boxera w raz z wokalistką Morena.

Wrzuć Bezpieczny Bieg z Planetą
W tym roku Summer Cars Party jest finałem akcji Wrzuć Bezpieczny Bieg z Planetą zorganizowanej na terenie największych galerii handlowych w południowej Polsce.

Kiedy: 15.09.2012// otwarcie bram: 09.00, start imprezy: 11.00
Gdzie: lotnisko sportowe Muchowiec //Katowice
Koszt: osoba piesza/pasażer: 15 PLN // kierowca z samochodem: 20 PLN


Więcej informacji o imprezie na forum Summer Cars Party VI edycja. Znajdziecie tam również relacje z poprzednich imprez.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Kwiecień 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Marzec 2024 Maj 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych