sobota, 2 grudnia 2023

Carmageddon-Rally 2015

niedziela, 5 lipca 2015 - piątek, 10 lipca 2015
Carmageddon-Rally 2015
Cena biletu: 999 zł PLN
Lokalizacja: 61-131 Poznań, woj.wielkopolskie
CARMAGEDDON RALLY jest to wyzwanie dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników nie bojących się zmierzyć z nieznanymi trasami i szalonymi zadaniami. Mamy zamiar przejechać około 2700 km w 5 dni samochodami nie przekraczającymi daty produkcji 1995. Codziennie będziemy robić od 550 do 750 km(w zależności od trudności trasy). Edycja 2015 to pierwsza edycja CARMAGEDDON RALLY w Polsce. Liczymy ze nasza inicjatywa i chęć wspólnej zabawy przypadnie Wszystkim do gustu. Jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, za nami wiele wypraw. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy dobra zabawę i ogrom niezapomnianych przygód. Trasa każdego roku będzie inna, w 2015 to Polska, Czechy, Austria, Słowacja, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, a dla chętnych przejazd przez Kaliningrad. Na trasie nie chodzi o szybkość, ale o umiejętności i kreatywności! Uczestnicy codziennie będą otrzymywać trasę podróży i zadania do wykonania, za które będzie można zdobywać punkty. Będziemy starać się aby zadania które będą do realizacji były szalone a zarazem śmieszne. Punkty zdobyć można w prosty sposób robiąc szalone zdjęcia, nagrywając śmieszne krótkie filmiki (max 20 sec.) wykonując zadania oraz ozdabiając, przerabiając, tuningując swój samochód. Codziennie wieczorem w trakcie imprezy rozkręcanej przez producenta Cehe i DJ WAR organizatorzy wybiorą zdjęcie lub filmik dnia oraz wydadzą koszulki lidera klasyfikacji punktowej. Imprezy tego typy cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Holandii, Belgii czy Anglii. 
Opis imprezy

CARMAGEDDON RALLY jest to wyzwanie dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników nie bojących się zmierzyć z nieznanymi trasami i szalonymi zadaniami. 

Edycja 2015 to pierwsza edycja CARMAGEDDON RALLY w Polsce. Liczymy ze nasza inicjatywa i chęć wspólnej zabawy przypadnie Wam do gustu i postanowicie bawić się razem z nami. Jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, za nami wiele wypraw. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy dobra zabawę i ogrom niezapomnianych przygód. Trasa każdego roku będzie inna, w 2015 to Polska, Czechy, Austria, Słowacja, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, a dla chętnych przejazd przez Kaliningrad. W drodze na pewno spotka nas dużo niespodzianek, wierzymy jednak ze WSPÓLNIE pokonamy każda przeszkodę która stanie na naszej drodze. Trasę odbywacie we własnym zakresie, nie jedziemy cały czas w jednym konwoju! 
 
  
Zawsze chciałeś wziąć udział Gumball Rally? Ale niestety jeszcze nie jesteś właścicielem Ferrari lub Aston Martina? Teraz możesz zapisać się na jeszcze większą przygodę CARMAGEDDON RALLY. Fantastyczna wyprawa po Europie przez pięć dni w samochodzie, który nie powinien przekraczać 1995 rok produkcji. CARMAGEDDON RALLY są to nie tylko ekscytujące trasy, które pokonasz w swojej przerobionej starej bryce. Jest to przygoda wymagająca doświadczenia, której nigdy nie zapomnisz! Przystąpienie do CARMAGEDDON RALLY mówi coś o Tobie i Twoim charakterze. Dla nas najważniejsze byś bawił się dobrze razem z nami i reszta uczestników! Kluczowe założenia to oryginalność, niski budżet, szaleństwo, przygoda i oczywiście zamiłowanie do motoryzacji.
 
 
Po raz pierwszy w historii organizujemy CARMAGEDDON RALLY!!! Stań się częścią tej niesamowitej przygody. Trasa prowadzi z Polski przez Czechy, AustrięSłowację, Węgry, UkrainęLitwę oraz Łotwę. Gwarantujemy najpiękniejsze drogi (autostrady będziemy omijać szerokim łukiem), wspaniałe krajobrazy oraz dużo trudnych i nietypowych zadań do zrealizowania. Codziennie będziemy robić od 550 do 750 km(w zależności od trudności trasy). 
 
Na trasie nie chodzi o szybkość, ale o umiejętności i kreatywności! Codziennie będziesz otrzymywać trasę podróży i zadania do wykonania, za które będzie można zdobywać punkty. Będziemy starać się aby zadania które będą do realizacji były szalone a zarazem śmieszne. Po drodze możecie zdobywać dodatkowe punkty dzięki którym zbliżycie się zwycięstwa.Punkty zdobyć można w prosty sposób robiąc szalone zdjęcia, nagrywając śmieszne krótkie filmiki (max 20 sec.) oraz oczywiście wykonując zadania które otrzymacie razem z planem trasy. Codziennie wieczorem w trakcie imprezy rozkręcanej przez dj Wojnę organizatorzy wybiorą zdjęcie lub filmik dnia oraz wydadzą koszulki lidera klasyfikacji punktowej. Mamy nadzieje ze zobaczymy Was na starcie w waszej zmodernizowanej furze.
 
Chcac uzyskac wiecej informacji prosze o kontakt:
info@carmageddon-rally.com

Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Grudzień 2023
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Listopad 2023 Styczeń 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych