sobota, 22 czerwca 2024

Automaster Show 2015

sobota, 27 czerwca 2015 - niedziela, 28 czerwca 2015
Automaster Show 2015
Cena biletu: 10 - 30zł PLN
Lokalizacja: 47-325 Kamień Śląski, woj.opolskie
Trzecia już edycja Automaster Show odbędzie się 27 i 28 czerwca 2015 roku, w pierwszy wakacyjny weekend na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim. Aby tradycji stało się zadość, piknik poprowadzi Adam Kornacki z TVN Turbo, tym razem w duecie ze znanym i lubianym pilotem rajdowym Maciejem Wisławskim.
Opis imprezy

Światowy rekord Guinnessa - najdłuższa parada Volkswagena

Widowiskowym wjazdem do święta motoryzacji będzie bicie rekordu Guinnessa w najdłuższej paradzie Volkswagenów. W piątkowy wieczór 26 czerwca oddajemy lotnisko w posiadanie fanom marki Volkswagen, aby mogli wspólnie pobić rekord 2 728 samochodów tej marki zgromadzonych w jednym miejscu. Poprzedni rekord został ustanowiony 20 lat temu w Meksyku, teraz czas na polskich fanów marki Volkswagen! Wielka Parada przejedzie przez teren lotniska w Kamieniu Śląskim, a po niej przewidziane jest międzypokoleniowe party. Za konsolą zobaczymy m.in. DJ Wikę, najstarszą polską didżejkę!

Mecz piłki samochodowej z gwiazdami sportu

Na odwiedzających czeka spektakularne widowisko: mecz piłki samochodowej z udziałem gwiazd świata sportu. Ekscytujące połączenie dwóch uwielbianych przez publikę dyscyplin futbolu i motosportu dostarczy widzom niezapomnianych emocji! Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny, a celem akcji jest pomoc chorym dzieciom Zuzi, Szymonowi i Maćkowi. Do drużyn zostali powołani znani polscy sportowcy korzeniami związani z województwami opolskim, śląskim, dolnośląskim, którzy rozegrają spotkanie na gigantycznym boisku specjalnie przygotowanymi na tę okoliczność samochodami oraz ogromną piłką.

Mistrzowski pokaz gymkhany, driftu & stuntu

Kto zna wyczyny Kena Blocka, wie co to Gymkhana! To pokaz na specjalnie przygotowanym torze ze sztucznymi przeszkodami, mający na celu wykazać zręczność, precyzję i odwagę zaawodników. W Kamieniu Śląskim Gymkhana Show przygotują dla nas mistrz świata w stuncie motocyklowym Rafał Pasierbek, znany publice jako Stunter13 oraz drifterzy z Automaster Drift Team. Na specjalnie przygotowanym torze w Kamieniu Śląskim zobaczymy pokaz mocy, niezwykłej sprawności i prezycji! To będzie prawdziwe show!

Rewia najlepszych samochodów

Mocnym punktem programu tegorocznej edycji będzie Moving Show czyli rewia najpiękniejszych i najciekawszych pojazdów, które zaprezentują się w ruchu na specjalnie przygotowanej arenie i torze. Ich prezentację komentować będą znani i lubiani motoryzacyjni dziennikarze Adam Kornacki i Maciej Wisławski. Posiadacze wspaniałych samochodów, które mają swoją niepowtarzalną historię, mogą zgłosić je do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu! Tylko najciekawsze pojazdy, które przejdą selekcję zostaną zaprezentowane w blasku fleszy podczas tej niepowtarzalnej parady.

Niewiarygodnie przeciążenia, pisk opon i palona guma

Dla miłośników pisków opon, kontrolowanych poślizgów i śladów spalonej gumy na asfalcie - niecodzienne pokazy na największej w Polsce drift arenie przygotowały najlepsze teamy driftowe. W Strefie Dakaru, uczestnicy legendarnego i zarazem najtrudniejszego rajdu świata przybliżą odwiedzającym kulisy zmagań po południowo amerykańskich bezdrożach i zaprezentują ekstremalną jazdę w terenie.

Informacje o biletach

Bilety można kupić w specjalnej cenie w przedsprzedaży na www.automastershow.pl lub na stacjach Shell na terenie woj. opolskiego oraz na miejscu, w dniu imprezy.

  • Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.
  • Dzieci 7 - 12 lat - 10 zł przedsprzedaż/15 zł w dniu imprezy.
  • Bilet normalny - 20 zł przedsprzedaż/30 zł w dniu imprezy.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej http://automastershow.pl

Mecz moto futbolu - wielkie motoryzacyjne show

Największa parada Volkswagenów na Świecie - bicie rekordu!


Lokalizacja imprezy

Galeria Automaster Show 2015

Kacper, wtorek, 30 czerwca 2015 13:56:19Moto futbol, drift, wyścigi wraków to tylko niektóre atrakcje jakie można było obejrzeć na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim.

Ocena galerii: 4.00 | Ilość zdjęć: 5
Zobacz wszystkie galerie(1)
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.

Moto futbol

Kacper, wtorek, 30 czerwca 2015 14:09:58Mecz piłki rozgrywany samochodami
Zobacz wszystkie video(1)
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Czerwiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj 2024 Lipiec 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych