piątek, 19 kwietnia 2024

Motocross na Pomorzu

niedziela, 18 września 2011
Motocross na Pomorzu
Cena biletu: Wstęp bezpłatny
Lokalizacja: 80-180 Gdańsk, woj.pomorskie
Gdański Auto Moto Klub zaprasza wszystkich fanów motocrossu, zarówno kibiców, jak i zawodników oraz posiadaczy motocykli na tor w Gdańsku, położony w okolicach ul. Starogardzkiej i Borkowskiej. Odbędą się tam: IV Runda Mistrzostw Polski Quadcross, IV Runda Pucharu Polski Quadcross oraz Puchar Pomorza lic. B, C, amator.
Opis imprezy

Już w najbliższy weekend - 18 września Gdański Auto Moto Klub organizuje imprezę dla prawdziwych fanów motocrossu. W okolicach ul. Starogardzkiej i Borkowskiej w Gdańsku odbędą się: IV Runda Mistrzostw Polski Quadcross, IV Runda Pucharu Polski Quadcross oraz Puchar Pomorza lic B, C, amator.

W zawodach wezmą udział zawodnicy GAMK, Mateusz Wojciechowski (w kl. Open) oraz Patryk Siekaj (w kl. Junior). Mamy nadzieję, że zaprezentują najwyższą formę i po doskonałej jeździe, przypieczętują zdobycie tytułów Mistrzów Polski Quadcross w swoich klasach. O dalsze miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski będzie toczyć się ostra walka, gdyż różnice punktowe nie są zbyt duże. Kibice z niecierpliwością czekają również na jazdę Zuzanny Ścibor (w kl. Junior), która jako jedyna dziewczyna ścigająca się na quadzie będzie chciała pokazać swoje umiejętności w starciu z kolegami. W Pucharze Polski walka o pozycje na podium zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż kolejność w klasyfikacji ciągle nie jest rozstrzygnięta. Wśród reprezentantów Gdańskiego Auto Moto Klubu znajdą się także: MP Junior: Aleksander Jankowski, MP Open: Wojciech Smoleń, Dariusz Radny, Jan Borowczak, Sebastian Hoppa, Marek Żynda, Jakub Bańkowski.

Organizatorzy nie zapomnieli również o fanach motocrossu posiadających własny sprzęt i pragnących się ścigać. Specjalnie dla nich przygotowane zostały zawody o Puchar Pomorza, które odbędą się tego samego dnia. Impreza adresowana jest do wszystkich posiadaczy motocykli crossowych. Zapowiada się wielkie wydarzenie MX dla zawodników z licencją B i C oraz jeźdźców bez licencji.

Wszelkie informacje (rezerwacje numerów, warunki dokonania wpisowego) można znaleźć w następujących punktach:
1. GAMK GDAŃSK 502-331-104 (Trakt Świętego Wojciecha 253)
2. MXWÓJCIK 512-321-056 (Trakt Świętego Wojciecha 253)
3. RABITTSPORT 58-309-42-00

Koszt wpisowowego (startowego) to:
- 100 pln - z licencją B i C
- 150 pln (w tym koszt ubezpieczenia) - bez licencji.
Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do przedstawienia ważnych badań lekarskich od lekarza medycyny sportowej, osoby niepełnoletnie także pisemnej zgody opiekunów prawnych.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Kwiecień 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Marzec 2024 Maj 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych