kalendarzmotoryzacyjny.plImprezy motoryzacyjneTargi motoryzacyjneTargi obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej
środa, 24 lipca 2024

Targi obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej

piątek, 19 października 2012 - sobota, 20 października 2012
Targi obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej
Cena biletu: Wrocław PLN
Lokalizacja: 54-239 Wrocław, woj.dolnośląskie
Pierwsza edycja targów obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej MeCaTech, które odbędą się 19 i 20 października 2012 r. we Wrocławiu.
Opis imprezy

Inspiracją dla wprowadzenia tego typu targów w Polsce była impreza o nazwie BILVERKSTAD zorganizowana w Sztokholmie przez nasz, szwedzki oddział easyFairs. Targi te okazały się dużym sukcesem, zgromadziły aż 200 wystawców, wśród nich takie firmy jak: Beissbarth, Cartec, Continental, LAUNCH, MAHA, Michelin, ROBERT BOSCH, STENHØJ, Texa, Turtle Wax, Professionell, Würth Svenska AB.

Przemysł motoryzacyjny to druga pod względem obrotów branża w Polsce. W Polsce znajduje się aż 16 fabryk samochodów i silników, co daje drugie miejsce pod tym względem  w Europie Środkowo-Wschodniej. Tak duży i chłonny rynek sprzyja rozwojowi motoryzacji – szacuje się, że po krajowych drogach jeździ prawie 18 mln samochodów!

Samochody i inne pojazdy mechaniczne wymagają zarówno licznych napraw, jak i w ostateczności składowania. Niezbędne jest także stosowanie odpowiedniego sprzętu i urządzeń zapewniających najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Duże zapotrzebowanie na usługi z zakresu motoryzacji niewątpliwie sprzyja rozwojowi przedsiębiorstw z tego zakresu. 

Jeśli poszukują Państwo wyposażenia, sprzętu, urządzeń, narzędzi, części zamiennych do samochodów, oprogramowania, systemów zabezpieczeń do warsztatu czy stacji kontroli pojazdów lub też chcą nawiązać współpracę z przedsiębiorcami z branży motoryzacyjnej, to wizyta na targach MeCaTech będzie świetną ku temu okazją.

W czasie dwóch dni targów będą Państwo mogli zapoznać się z profesjonalną ofertą firm z branży warsztatowej. Prezentacja firm i produktów będzie miała miejsce nie tylko na stoiskach wystawców, ale i podczas seminariów learnShops™, które cieszą się wielką popularnością na wszystkich targach organizowanych według formuły easyFairs®.


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Lipiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec 2024 Sierpień 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych