środa, 24 lipca 2024

Targi MeCaTech

piątek, 19 października 2012 - sobota, 20 października 2012
Targi MeCaTech
Cena biletu: Wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.easyfairs.com/pl pozwala na bezpłatny udział w targach. PLN
Lokalizacja: 54-239 Wrocław, woj.dolnośląskie
Targi Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej - MeCaTech 19-20.10.2012r. Targi MeCaTech to wydarzenie mające na celu zapoznanie ekspertów z branży motoryzacyjnej z najnowszymi trendami i nowościami przygotowanymi specjalnie z myślą o warsztatach samochodowych czy punktach kontroli pojazdów. Udział w targach to świetna okazja do znalezienia nowej grupy odbiorców i nawiązania współpracy z przedsiębiorcami z branży motoryzacyjnej. Nie zabraknie również atrakcji. Już dziś zapraszamy na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, które odbędą się drugiego dnia targów. W sportowej rywalizacji zmierzą się najlepsi mechanicy oraz elektromechanicy z całej Polski. Integralną częścią każdych targów formatu easyFairs są bezpłatne warsztaty learnShops. To prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady. Szczegóły na temat targów poznacie Państwo odwiedzając stronę www.easyfairs.com/pl  
Opis imprezy

Już 19 i 20 października zapraszamy do Wrocławia, gdzie w Hali Orbita, spotkają się przedstawiciele producentów i dystrybutorów sprzętu, wyposażenia i produktów przeznaczonych dla warsztatów samochodowych, lakierniczych czy stacji kontroli pojazdów.

Jeśli poszukują Państwo wyposażenia, sprzętu, urządzeń, narzędzi, części zamiennych do samochodów, oprogramowania, systemów zabezpieczeń do warsztatu czy stacji kontroli pojazdów lub też chcą nawiązać współpracę z przedsiębiorcami z branży motoryzacyjnej, to wizyta na targach MeCaTech będzie świetną ku temu okazją.

W czasie dwóch dni targów będą Państwo mogli zapoznać się z profesjonalną ofertą firm z branży warsztatowej. Prezentacja firm i produktów będzie miała miejsce nie tylko na stoiskach wystawców, ale i podczas bezpłatnych seminariów learnShops™, które cieszą się wielką popularnością na wszystkich targach organizowanych według formuły easyFairs®.

Podczas seminariów learnShops™ zostaną poruszone m.in. takie tematy jak:

 • Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o. o. - Nowości w klimatyzacjach samochodowych - rozwiązania i urządzenia potrzebne do ich obsługi.
 • Arno Recycling - Akumulatory i oleje - zarób na odpadach!
 • SJD Pro Tech - Srebrna rewolucja w czyszczeniu klimatyzacji - Chemia ułatwiająca pracę w warsztacie.
 • Herkules S.C - Nowoczesne technologie naprawy profili zamkniętych karoserii.

Nie zabraknie również atrakcji. Drugiego dnia targów 20 października odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. To pierwsza tak duża impreza w Polsce, w której mogą się sprawdzić, w sportowej rywalizacji, najlepsi mechanicy oraz elektromechanicy z całej Polski. Jedno jest pewne, będzie się działo!

Szczegóły na temat imprezy, szczegółowy harmonogram seminariów learShops™ oraz formularz zgłoszeniowy uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi, można znaleźć na stronie www.easyfairs.com/pl


Lokalizacja imprezy
 •  
 • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
 •  
 • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.

V8 Team Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników Wrocław 20.10.2012

motofan, wtorek, 18 września 2012 09:55:07Przedsmak tego co będzie się działo.
Zobacz wszystkie video(1)
Dodaj komentarz
 •  
 • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
 •  
 • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Lipiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec 2024 Sierpień 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych