sobota, 22 czerwca 2024

Motor Show 2016 w Poznaniu

czwartek, 31 marca 2016 - niedziela, 3 kwietnia 2016
Motor Show 2016 w Poznaniu
Cena biletu: od 5zł do 300zł PLN
Lokalizacja: 60-734 Poznań, woj.wielkopolskie
Najbliższa edycja targów Motor Show odbędzie się między 31 marca a 3 kwietnia 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cztery targowe dni to gwarancja mocnych wrażeń i motoryzacyjnych atrakcji, które zapewnią liderzy branży i partnerzy Motor Show.
Opis imprezy

Tematyczne salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i ciężarowy na stałe wpisały się w krajobraz Motor Show i już za 8 miesięcy wypełnią się najnowszymi modelami pojazdów i akcesoriów motoryzacyjnych.

Tegorocznej edycji targów Motor Show towarzyszyć będą Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM.

Motor Show Truck
Część poświęcona pojazdom ciężarowym na pewno przyciągnie pod targową iglicę właścicieli firm transportowych, przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, dealerów pojazdów ciężarowych
i dostawczych, kierowców zawodowych oraz wszystkich kochających klimaty trakerskie.
W Pawilonie czwartym oraz na przyległym parkingu zobaczymy wyjątkowo ciekawe trucki, między innymi amerykańską ciężarówkę Kenworth W 900. Dużym zainteresowaniem zwiedzających powinna cieszyć się także największa w Europie naczepa hotelowa, zbudowana przez firmę Łączyńscy z Gniezna.

Wystawa Aut Modyfikowanych
W/A/M to wystawa aut modyfikowanych organizowana przez ekipę Black Driver Club. Jedyne miejsce na całym terenie targów Motor Show, gdzie będzie można zobaczyć przerobione
w efektowny sposób auta. Oprócz licznej grupy zmodyfikowanych aut, odbędzię się 1 runda międzynarodowych zawodów DB Drag Racing Association Poland, czyli pomiary decybeli
w najgłośniejszych autach w Polsce i nie tylko. Pokażemy Wam to czego nie doświadczycie w innym miejscu na terenie targów.

Best Car 2016
Best Cars 2016 to juz 22. edycja motoryzacyjnego plebiscytu. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy oraz w Chinach, Brazylii i Meksyku. Jury plebiscytu, którego członkiem może być każdy, wybiera najlepsze auta z 364 modeli podzielonych na 11 klas. Ogłoszenie polskich wyników odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach Motor Show 2016.

Motor Show Awards
Trzecia edycja plebiscytu dziennikarzy, w którym wezmą udział: Adam Kornacki, Włodzimierz Zientarski, Szymon Sołtysik, Wojciech Kukuła, Stanisław Sewastianowicz, Lech Potyński, Jacek Ociepko, Martin Śliwa, Kuba Bielak, Szymon Dziawer, Adam Majcherek, Mariusz Łowicki.

Custom Festival
Po raz siódmy w swojej historii i po raz piąty w ramach poznańskiego Motor Show redakcja magazynu motocyklowego „Custom” organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych.
W pawilonie 6 będzie można zobaczyć najlepsze customowe maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełniają: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne street fightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego. Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej!

Pokazy Stuntu
To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów
w wykonaniu m.in. Leo Stunta i pierwszej polskiej stunt girl, Ewy Pieniakowskiej. Jedno koło
w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo i Ewy, którzy po raz kolejny zadziwią nas swoimi umiejętnościami.

Żeński pierwiastek targów Motor Show
Również podczas tegorocznej edycji Motor Show nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej. Na stanowisku dziewczyn z portalu Speed Ladies pojawią się panie, które inspirują swoją motoryzacyjną działalnością. Póki co możemy zdradzić obecność Anity Seidel, dziewczyny która zakochała się w czarnym sporcie i wraz ze swoim motocyklem żużlowym przyjedzie do Poznania oraz Weroniki Kwapisz, podróżniczki motocyklowej, autorki książki „Wszystko zaczyna się od marzeń”.

... i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy wartych obejrzenia!

Zapraszamy na relecję z tegorocznych targów Motor Show 2016.

 

Tak wyglądały zeszłoroczne Targi Motor Show 2015, zapraszamy do oglądania relacji.

 

Godziny otwarcia targów:
Czwartek (31.03): 8:00 - 18:00 (Press Day)
Piątek (01.04): 10:00 - 18:00
Sobota (02.04): 10:00 - 18:00
Niedziela (03.04): 10:00 - 18:00


Lokalizacja imprezy

Motor Show 2015

Kacper, piątek, 18 marca 2016 10:25:37Ciekawe zdjęcia z targów motoryzacyjnych

Ocena galerii: 0.00 | Ilość zdjęć: 10
Zobacz wszystkie galerie(1)
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Komentarze od 1 do 1 z 1.
Kacper
Kacper, piątek, 18 marca 2016 09:56:34
Odwiedzający
Polecam wszystkim Motor Show, naprawdę jest co oglądać i czasem jeden dzień to za mało!

Zobacz wszystkie komentarze(1)
Eventbox
Czerwiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj 2024 Lipiec 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych