sobota, 22 czerwca 2024

AutoMobility LA

piątek, 17 listopada 2023 - niedziela, 26 listopada 2023
AutoMobility LA
Cena biletu: $27 PLN
Lokalizacja: --- Los Angeles, woj.inne
Los Angeles Auto Show® z radością potwierdza, że rok 2023 będzie najmocniejszym wydarzeniem od czasu odrodzenia się branży motoryzacyjnej po pandemii Covid. Ponieważ coraz więcej producentów zajmuje większe powierzchnie stoisk i szersza niż kiedykolwiek wcześniej oferta pojazdów dostępnych do jazdy i jazdy, odwiedzający targi mogą spodziewać się emocjonującego i dynamicznego dnia, gdy targi zostaną otwarte w dniach 17–26 listopada w Los Angeles Convention Center. Media będą miały wyłączny dostęp do pełnego harmonogramu debiutów modeli, konferencji prasowych i paneli dyskusyjnych 16 listopada podczas AutoMobility LA®; coroczny dzień podglądu mediów i branży.
Opis imprezy

„Byliśmy podekscytowani otrzymaniem potwierdzenia obecności od większości producentów samochodów na samym początku tego roku” – powiedziała Terri Toennies, prezes LA Auto Show. „To entuzjastyczne zaangażowanie potwierdza kluczową rolę rynku kalifornijskiego w świecie motoryzacyjnym, a także wiarę producentów w naszą zdolność do pełnienia roli kluczowego punktu kontaktowego w celu nawiązania kontaktu zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami”.

Targi, atrakcyjne zarówno dla fanów amerykańskiego żelaza, jak i międzynarodowego designu, prezentują różnorodne marki pragnące nawiązać kontakt z aktywnymi kupującymi pojazdy, entuzjastami motoryzacji i rodzinami z całej południowej Kalifornii. Biorąc udział w wystawach, aktywacjach oraz możliwościach jazdy i jazdy najnowszymi pojazdami elektrycznymi, hybrydowymi i gazowymi, tegoroczna oferta obejmuje znakomitą listę marek, w tym: Acura, Aston Martin, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Fiat , Ford, Genesis, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Lucid, Mazda, Nissan, Polestar, Porsche, Ram, Subaru, Toyota, Volkswagen i Volvo.

W wyniku ogromnego wsparcia branży dla targów w 2023 r. wiele torów zostało przeniesionych na zewnątrz, na nowy tor testowy Electric Avenue. Chociaż pozostanie kilka krytych torów i atrakcji związanych z jazdą, to połączenie umożliwi niespotykanej dotąd liczbie odwiedzających wzięcie udziału w programach ride & drive przez całe 10-dniowe wydarzenie.

Popularność programu w połączeniu z szeroką gamą uczestniczących marek i torów jazdy umacnia status Kalifornii nie tylko jako największego amerykańskiego rynku motoryzacyjnego, ale także światowego lidera we wdrażaniu pojazdów elektrycznych. Jako pionierzy procesu posiadania pojazdów elektrycznych Kalifornijczycy pomagają w ustalaniu technologii pojazdów i ładowania, procedur i nawyków, które zostaną przyjęte przez kierowców na całym świecie w miarę dalszego przenikania pojazdów elektrycznych na światowy rynek.

Podczas AutoMobility LA przedstawiciele mediów, przedstawicieli przemysłu i pokazów będą mogli wybierać spośród niezwykłej różnorodności pojazdów typu ride & drive i być świadkami wielu światowych i krajowych debiutów pojazdów, dzięki czemu goście będą mogli zobaczyć najnowsze modele. Warto zauważyć, że wykracza to poza głównych producentów i obejmuje wschodzące marki i start-upy, takie jak nowy dwukołowiec Verge i całkowicie elektryczny, bezproblemowy Pebble RV wśród wielu ekscytujących odkryć. Dalsze szczegóły planowanych debiutów zostaną udostępnione w odpowiednim czasie.

„Wkrótce ogłosimy więcej szczegółów na temat debiutów producentów samochodów, indywidualnych aktywacji i jazd próbnych, a także kilka nowych, wyjątkowych eksponatów” – dodał Toennies. „La Auto Show niezmiennie zapewnia niezrównaną okazję do poznania i porównania szerokiej gamy marek w jednym miejscu, co jest tym, co aktywni kupujący uwielbiają w naszych targach najbardziej.

Przyszłe ogłoszenia będą podkreślać rozszerzone elementy stylu życia i bezprecedensowe zaangażowanie gwiazd, dzięki czemu LA Auto Show 2023 będzie zabawnym widowiskiem, którego nie możesz przegapić.


  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Czerwiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj 2024 Lipiec 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych