środa, 24 lipca 2024

Caravans Salon 2023

czwartek, 26 października 2023 - niedziela, 29 października 2023
Caravans Salon 2023
Cena biletu: 60zł normalny / 30zł ulgowy PLN
Lokalizacja: 60-734 Poznań, woj.
Caravans Salon Poland, największe wydarzenie związane z turystyką caravaningową w Polsce. Podczas 4 dni imprezy, swoją ofertę prezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych. Najnowsze modele, niemal 500 pojazdów na ekspozycji w 7 pawilonach o łącznej powierzchni niemal 45 000 m2. Strefy Specjalne Retro i Vanlife. Goście, podróżnicy i influencerzy i Zlot Caravaningowy.
Opis imprezy

Dlaczego warto przyjść na Caravans Salon
Dogodny dla branży i zwiedzających termin i lokalizacja, to nie jedyne zalety i argumenty za tym, aby odwiedzić Caravans Salon w Poznaniu. VI edycja targów zapowiada się imponująco i będzie kontynuacją rekordowej pod wieloma względami edycji z 2022 roku. Każdy, kto jest zainteresowany kamperami, przyczepami i turystyką caravaningową, niezależnie od tego czy jest już doświadczonym caravaningowcem, czy dopiero zaczyna swoją przygodę powinien odwiedzić targi, z co najmniej siedmiu powodów!

 Powód 1 – 7 Pawilonów z różnorodną i bogatą ekspozycją w jednym miejscu i czasie

Zakup czy wynajęcie pojazdu turystycznego często wiąże się z długim poszukiwaniem i sprawdzaniem licznych opcji i ofert. Najlepiej jest zobaczyć i sprawdzić kamper czy przyczepę przed ostatecznym wyborem.

Targi w Poznaniu, na których zobaczymy pełen przekrój dealerów, producentów i pojazdów oferowanych w Polsce umożliwiają nam porównanie i sprawdzenie ofert w jednym miejscu i czasie w kilka czy kilkanaście godzin, bez konieczności jeżdżenia i odwiedzania firm w salonach. Nie wspominając już o licznych promocjach i rabatach targowych, które towarzyszą ekspozycji. Możemy zatem za jednym razem załatwić zakup lub wynajem, serwis i doposażenie kampera czy przyczepy.

W tym roku do dyspozycji wystawców jest aż 7 pawilonów wystawienniczych, których powierzchnia to niemal 45 000 m2. To ogromna przestrzeń do prezentacji caravaningu w każdym aspekcie, tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. W roku 2022 na ekspozycji znalazło się w sumie około 400 kamperów i przyczep a dodatkowa przestrzeń w tym roku daje dodatkowe możliwości powiększania tej liczby.

Natomiast dla osób, które dopiero wkraczają w świat caravaningu, nie ma lepszej okazji do zobaczenia jak jest On różnorodny, do poszerzenia wiedzy i załapania „bakcyla” podróżowania na 4 kółkach.

Powód 2 – Nie tylko kampery i przyczepy
Targi caravaningowe to nie tylko kampery, kampervany i przyczepy kempingowe. Branża dynamicznie się rozwija i oferuje cały szereg innych rozwiązań, które pozwalają na podróżowanie w kempingowym stylu. Namioty dachowe i przedsionki mieszkalne, mini przyczepy wyprawowe, kapsuły mobilne na pickupa, skrzynie kempingowe i zestawy modułowe mebli i innych elementów zabudowy kempingowej. Rozwiązania dedykowane dla off-road czy te pozwalające na przekształcenie samochodu osobowego w mini-kampera na okres wakacji, to tylko niektóre z innych oblicz caravaningu, które są obecne na targach.

Odwiedzając targi można kupić również akcesoria kempingowe (lodówki, banki energii, meble i wyposażenie) oraz sportowe (deski surfingowe, sup, rowery, hulajnogi itp.) a także doposażyć kampera w różnego typu technologie i udogodnienia. Osoby, które chcą same zbudować kampera, również znajda tu cały pakiet wiedzy, technologii i komponentów potrzebnych do takiej budowy.

Powód 3 – Premiery i nowości
Każda edycja targów w Poznaniu obfituje w premiery kamperów, przyczep, nowych technologii czy gadżetów przydatnych w podróży. Odpowiedni termin imprezy daje szansę na dużą ilość polskich premier modeli, które są prezentowane na początku września w Düsseldorfie na największych targach caravaningowych w Europie.

Globalne marki, dealerzy i polscy producenci chętnie pokazują premiery, wiedząc, że przyciągają one uwagę i są uświetnieniem targów w Poznaniu. W poprzedniej edycji pokazaliśmy na Caravans Salon Poland blisko 20 premier kamperów, kampervanów i przyczep, a ten rok zapowiada się równie interesująco.

Nowe modele i wersje tworzone na sezon 2024, do tego bestsellery największych marek często w ofertach specjalnych przygotowanych na targi to duża część ekspozycji targowej, którą uzupełniają pojazdy na wynajem a także pojazdy customowe i unikatowe. Duża powierzchnia targów daje możliwość zaprezentowania nawet do 500 kamperów i przyczep.


  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Lipiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec 2024 Sierpień 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych