środa, 24 lipca 2024

Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów

sobota, 29 lipca 2023
Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów
Cena biletu: BEZPŁATNE PLN
Lokalizacja: 63-000 Środa Wielkopolska, woj.wielkopolskie
Było wiele pytań, długo musieliście czekać, ale w końcu mamy dobrą nowinę - wydarzenie Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów tego lata ponownie zagości w średzkim Parku Łazienki!  
Opis imprezy

Było wiele pytań, długo musieliście czekać, ale w końcu mamy dobrą nowinę - wydarzenie Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów tego lata ponownie zagości w średzkim Parku Łazienki!

Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Środzie Wielkopolskiej już drugi raz mamy okazję stworzyć niezwykłe wydarzenie, które w tym roku będzie bogate w wiele dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już niebawem. 

Nowością w tym roku jest system zgłoszeń - na końcu tego wpisu umieścimy link do formularza Google, gdzie po podaniu kilku niezbędnych informacji, będziecie mogli w prosty i klarowny sposób zarejestrować Wasz klasyczny pojazd, a my powrócimy z odpowiedzią mailową, przesyłając zweryfikowanie zgłoszenia oraz wszystkie szczegóły. 

Wjazd na teren zlotu wiąże się opłatą 20 zł za pojazd - mamy nadzieję, że ta kwota nie jest zaporowa, szczególnie, że w tej cenie szykujemy dla Was pakiety startowe, których zawartość sukcesywnie kompletujemy, a niektóre nawet produkujemy...

Mamy też ogromną prośbę dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą - jeśli tworzysz coś ciekawego lub działasz aktywnie w swojej małej ojczyźnie i chcesz pokazać to szerszemu gronu podczas naszego zlotu - śmiało napisz do nas! Z pewnością się dogadamy! Zachęcamy także do śledzenia profilu Gazety Średzkiej, której redakcja również w tym roku objęła nasz zlot patronatem medialnym.

A wszystkim motomaniakom posiadającym wiekowe pojazdy i chętnym do uczestnictwa życzymy wszystkiego co najlepsze, zgłaszajcie się tłumnie i nie zapomnijcie w dniu zlotu przywieźć ze sobą trochę słońca w wiaderku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/ihXcZuj4AyyiKkdW6

REGULAMIN ZLOTU: https://drive.google.com/file/d/1aMeYuNDVtr9jJBerOqy5cxvtBDJisRnI/view?fbclid=IwAR2bK4tiop3I9PLMbwMxqwV5q5x8f5_cP4OAO_Kd5ynBSHx4IN0_RqmP6PEw

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/762765718734071

 


Lokalizacja imprezy
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał galerii do tego wydarzenia.
Dodaj materiał video
  •  
  • Aby dodawać materiały video musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie dodał materiału video z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz
  •  
  • Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.
  •  
  • Jeszcze nikt nie skomentował tego wydarzenia.
Eventbox
Lipiec 2024
PONWTŚRCZWPTSOBNDZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec 2024 Sierpień 2024
Losowe zdjęcie
Na skróty


Nasi partnerzy »
Wszelkie prawa zastrzezone © Kalendarzmotoryzacyjny.pl | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych